PolGer Wrocław

To już 20 lat

PROMOCJA!

Zamów pieczątkę przez ten adres, a na usługę wykonania pieczątki we Wrocławiu otrzymasz SPECJALNY RABAT!

SZUKASZ PRACY WE WROCŁAWIU?
DAM PRACĘ WE WROCŁAWIU - darmowe ogłoszenia

Loading

Foliowanie - laminacja

FOLIOWANIE (enkapsulacja,laminacja, foliowanie, powlekanie) na zimno i na gorąco, jednostronnie i dwustronnie, folie matowe i błyszczące, folia od 6 mikronów.

Foliowanie - dzięki niemu dokument nabierze blasku i trwałości, będzie chroniony przed wilgocią, zabrudzeniem, uszkodzeniem i fałszerstwem. Można foliować plany, wizytówki, wywieszki cenowe, identyfikatory, etykiety, jadłospisy, certyfikaty, mapki, schematy, instrukcje, znaki ostrzegawcze i ewakuacyjne, wykresy, sprawozdania, okładki, dyplomy, materiały szkoleniowe, karty wynagrodzeń, opisy stanowisk, materiały promocyjne, plakaty, ogłoszenia, karty biblioteczne, bilety okresowe, karty pływackie, cenniki, spisy telefonów, zawiadomienia, kalendarzyki, karty parkingowe, przepustki, terminarze,tablice informacyjne, znaki BHP i ppoż. Możliwość negocjacji cen.

Opracowanie, druk i laminacja plakatów naukowych na konferencje (posterów).

Usługa wykonywana jest we Wrocławiu. Laminowanie, Laminator A5,A4,A3, powlekanie, laminat, folie poliestrowe, folie polipropylenowe, folie nylonowe. Posiadamy kilka maszyn do laminacji i foliowania. Laminatory arkuszowe. Laminatory z płytką grzewczą i grzanymi wałkami. Laminatory rolowe. Laminator rolowy na gorąco i na zimno 160 cm. Prowadzimy także sprzedaż urządzeń do laminacji i foliowania oraz folii arkuszowych. Możemy powlekać specjalną folią nylonową 32 mik. wydruki cyfrowe. Na miejscu również mamy możliwośc druku wielkoformatowego i druku cyfrowego. Posiadamy folie 6 mikronowe.

Foliowanie wielkoformatowe / laminacja

FOLIOWANIE - LAMINACJA WIELKOFORMATOWA mamy możliwość laminacji na zimno i na gorąco. Laminujemy papiery, folie samoprzylepne, kartony, płyty kappa. Laminujemy foliami poliestrowymi i polipropylenowymi. Maksymalna szerokość folii to 160 cm. Możemy laminować jednostronnie lub dwustronnie.

Usługa wykonywana jest we Wrocławiu przy ul.Smoluchowskiego 22/1 w podwórzu (laminacja wielkoformatowa i arkuszowa) oraz w punkcie na ul. Piastowskiej 1 (akademik- lewa strona od szczytu) (tylko arkuszowe do A4). Prowadzimy także sprzedaż urządzeń do laminacji oraz folii rolowych i folii arkuszowych. Mamy także w sprzedaży kalki barwiące.

PolGer powerphoto24
PolGer Excelam1670RS
PolGer folie rolowe
PolGer folie metaliczne arkusze
PolGer Photonex Digital 325
PolGer folia laminacyjna
PEŁNY OPIS ARTYKUŁÓW HANDLOWYCH I USŁUG

identyfikatory identyfikacja materiały na konferencje

Zaprzyjaźnione linki:PolGer 2009 - 2010 ® © | powrót na górę | kontakt z webmasterem | odwiedzin: | Użytkowników on-line: 1 | Najwięcej użytkowników online: 61, dnia 10-06-15, 18:39:48

Informacje zawarte na naszych stronach www są informacjami handlowymi i nie mogą być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań handlowych w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny zawarte na naszych stronach są cenami netto. PoprawnyXHTML 1.0 Strict! Poprawny CSS!