PolGer Wrocław

To już 20 lat

PROMOCJA!

Zamów pieczątkę przez ten adres, a na usługę wykonania pieczątki we Wrocławiu otrzymasz SPECJALNY RABAT!

SZUKASZ PRACY WE WROCŁAWIU?
DAM PRACĘ WE WROCŁAWIU - darmowe ogłoszenia

Loading

Druk wielkoformatowy, druk plakatów, plakat

Plotery rolandPlakaty

Druk wielkoformatowy plakatów

Druk ploterami PIGMENTOWYMI Roland (drukująco/tnącym), Epson o szerokości druku do 1340 mm. Drukujemy zdjęcia, plakaty, banery, rysunki cadowskie, postery naukowe. Druk na papierach, kartonach, foliach, tkaninach. Druka na kartonach do 1,5 mm grubości. Jednoczesne wycinanie daje możliwość wykonania naklejek o różnych kształtach i to nawet laminowanych. Plakaty, banery, plansze, flagi, naklejki, poster naukowy (także projektujemy). Rozdzielczość druku od 180 do 1440 dpi. Druk wodoodporny. Druk odporny na działanie UV. Na miejscu laminujemy. Druk cyfrowy. Nadruki techniką uv. Druk i nacinanie etykiet na ploterze Roland BN20 z zastosowaniem koloru srebrnego. Etykieta na wino, wódkę weselną i inne.

UWAGA promocja na druk plakatów

Możemy wykonać wydruki także solwentem, drukiem cyfrowym, sitodrukiem i offsetem (drukarnia).


W chwili obecnej posiadamy na stanie:

 • 38 rodzajów materiałów do druku o szerokościach od 61 do 135 cm.
 • 8 rodzajów tekstyliów
 • 6 rodzajów folii
 • 16 rodzajów papieru od 80 do 210 g
 • 5 rodzajów folii samoprzylepnej
 • 2 rodzaje papieru sp.
 • folię bez kleju przezroczystą do zadruku
 • do tego folie laminacyjne od 16 do 120 mikronów - na gorąco i na zimno.
 • Papiery gładkie i fakturowane.
 • Formatka A4 Cad kolor 0,70 za 1 arkusz przeliczeniowy. Kopie obrazów na płótnie typu canvas lub stylon.

Pliki do wydruku prosimy dostarczać w postaci - *.jpg, pdf, tif, cdr w.10 (ew.9), ai w.8 - inne po uzgodnieniu (pub 2000, word 2000, ppt)

Maksymalny format druku pigmentem: 136 cm x 25m, Najpopularniejsze formaty: A0, A1, A2, B0, B1, B2, C1, C0 (70x100cm, 70,7x100 cm, 840x1200 mm, 900x1500 mm, 880x1200 mm, 700x1000) . Ponadto drukujemy drukiem solwentowym. Roll-upy, banery, siatki typu mesh, siatki na okna.


LAMINACJA Usługa wykonywana jest we Wrocławiu. PolGer ul. Smoluchowskiego 22/1 MAPKA

Plakaty we Wrocławiu. Projektujemy plakaty z dostarczonych materiałów typu prezentacja czy raport w Wordzie. Koszt projektu to ok. 30-50 zł. Przed drukiem projekt jest wysyłany do zatwierdzenia.

Przypominamy, że wykonujemy także kilkadziesiąt innych usług oraz prowadzimy sprzedaż artykułów biurowych i do usług. Wykonujemy tablice reklamowe, banery i szyldy. Szyldy z mosiądzu, aluminium lub pcv czy pleksi.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ Postery we Wrocławiu. Projektujemy Postery

Druk wielkoformatowy

PolGer dyplom czerpany
PolGer dyplom czerpany 2
PolGer dyplom czerpany 3
PolGer dyplom czerpany 4
PolGer stemple lakowe
PolGer lak do stempli
PolGer druk papier czerpany
PolGer dyplom papier czerpany
PolGer dyplom Bartone
dyplom Kardynal Bertone
PolGer laski laku
PolGer szyld drukowany

DRUK WIELKOFORMATOWY , DRUK PLAKATÓW , PLAKAT POSTER

Przypominamy, że wykonujemy także kilkadziesiąt innych usług oraz prowadzimy sprzedaż artykułów biurowych i do usług. Sprzedajemy bindownice, laminatory, gilotyny, trymery i wiele innych urządzeń.

Ponieważ prowadzimy także usługi to potrafimy dobrze doradzić co trzeba kupić.

Dysponujemy także Galerią Papieru tj. gotowymi drukami dyplomów, wizytówek, barwnych arkuszy, etykiet do własnoręcznego zadruku lub przy naszej pomocy. Na takich np. dyplomach możemy tłoczyć suche pieczęcie lub wylewać pieczęcie lakowe.

Dysponujemy także Galerią Papieru tj. gotowymi drukami dyplomów, wizytówek, barwnych arkuszy, etykiet do własnoręcznego zadruku lub przy naszej pomocy. Na takich np. dyplomach możemy tłoczyć suche pieczęcie lub wylewać pieczęcie lakowe.

Dyplomy galeria papieru

 

DYPLOMY
z Galerii Papieru


250g/opak.=20 ark./ 21,90 netto
170g/opak.=25 ark./ 21,90 netto
100g/opak.=25 ark./ 15,90 netto

DYPLOMY
• Łatwo i szybko wydrukuj efektowne dyplomy, podziękowania, świadectwa, gratulacje, nagrody, etc. Wybór pomiędzy 170 i 250 g/m2 umożliwia dopasowanie gramatury papieru do indywidulnych potrzeb i parametrów drukarki.
• Dodatkowo w ofercie dyplom Srebro 100 g/m2.
• Do stworzenia profesjonalnych, efektownych dyplomów wystarczy czarno-biała drukarka!
• W naszej firmie proponujemy także zadruk dyplomów wysokiej jakości drukiem np. woskowym . Gotowe dyplomy. Wzory dyplomów podziekowań. Różne tła.

Arkusze barwne A4 galeria papieru


ARKUSZE BARWNE A4
z Galerii Papieru

 

100g/opak.=50 ark./ 21,90 netto

ARKUSZE BARWNE A4
• Najwyższej jakości papier satynowany do wydruku eleganckich ofert, korespondencji, cenników, menu, zaproszeń, ogłoszeń, raportów, stron tytułowych, świadectw, dyplomów, etc. w drukarkach laserowych i atramentowych.
• Opakowanie - 50 arkuszy jednego wzoru
• gramatura 100 g/m2

 

Wizytówki galeria papieru

 

WIZYTÓWKI
z Galerii Papieru

 

216g/opak.=20 ark./ 21,90 netto

WIZYTÓWKI
• Różnorodne wzory gotowych wizytówek o gramaturze 216 g/m2. Precyzyjna mikroperforacja umożliwia błyskawiczne rozdzielenie wizytówek po wydrukowaniu w drukarce laserowej lub atramentowej - wystarczy przełamać i gotowe. Na arkuszu A4 znajduje się 10 wizytówek.
• Opakowanie 20 arkuszy A4 (200 wizytówek)
Projektowanie plakatów/posterów naukowych

UWAGA: Plakat konferencyjny o wymiarze 80x110, 80x120 cm to koszt - 20,- do 120,- zł. w zależności od wyboru materiału.

Plakat powinien schnąć do 12 godz. dlatego prosimy o wcześniejsze dostarczanie nam materiałów.

Sposób przygotowania plakatu prosimy uzgadniać z naszymi pracownikami:

 • 71 3281656
 • 71 3281374

Preferujemy CorelDraw 8 lub 9, 10, 11, 13 (bez tekstów z paragafem - teksty zamienione na krzywe oraz bez embedingów - nie stosować CTRL/C i CTRL/V z worda czypower pointa), dajemy sobie radę z Wordem choć do tych celów Word się zbytnio nie nadaje - chyba, że plakat zostanie przygotowany jako strona A4 lub A3 to przeskalujemy. Może być OpenOffice, PowerPoint 2007 , AdobePhotoshop v.5, AdobeIlustrator v.8, MicrosoftPublisher 2000 (niechętnie).

Najlepiej pliki proszę dostarczać w postaci JPG (300 dpi bez kompresji), lub PDF . Plik może zawierać format A4 - możemy go przeskalować proporcjonalnie do innych rozmiarów.
DRUKUJEMY PLAKATY (maks. rozmiar projektowany 1000x1000mm do innych wymiarów przeskalujemy) na materiale (stylon) - polecamy takie plakaty w przypadku lotu samolotem szczególnie do anglosasów.

Przypominamy, że na plakatach w j. angielskim nie piszemy WROCLAW a WROCŁAW taki jest obowiązek Polaka i takie są oficjalne loga wrocławskich uczelni. Nie piszemy w adresach street oraz najpierw piszemy imię a potem nazwisko (odwrotnie to jest styl urzędniczy). W adresach mailowych nazwy własne oraz imiona i nazwiska piszemy rozpoczynając je od dużych liter. Przypominamy, że w odmianie np. doktora Kowalskiego skrót piszemy dra Kowalskiego lub dr. Kowalskiego.

DRUK WIELKOFORMATOWY , DRUK PLAKATÓW , DRUK WIELKOFORMATOWY , PLAKAT , DRUK PLAKATÓW , DRUK WIELKOFORMATOWY , PLAKAT

Plakaty druk

Wydruki można zamawiać mailem pracownia@PolGer.wroc.pl lub PolGer@PolGer.eu.

Nadruki na blachach i pcv wykonujemy także technika laserową i grawerką mechaniczną. Nadruki, tłoczenia (hot print - złocenie), grawerowanie na kalendarzach. Oprawa kalendarzy indywidualnych (z drukiem).

Informacje 71 328-16-56

PEŁNY OPIS ARTYKUŁÓW HANDLOWYCH I USŁUG

Zaprzyjaźnione linki:PolGer 2009 - 2010 ® © | powrót na górę | kontakt z webmasterem | odwiedzin: | Użytkowników on-line: 1 | Najwięcej użytkowników online: 61, dnia 10-06-15, 18:39:48

Informacje zawarte na naszych stronach www są informacjami handlowymi i nie mogą być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowią one zaproszenie do rokowań handlowych w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny zawarte na naszych stronach są cenami netto. PoprawnyXHTML 1.0 Strict! Poprawny CSS!